Ciepły montaż

Stropex EMO

EMO System Panelowy to nowoczesny Energooszczędny System Montażowy stolarki otworowej spełniający energooszczędne i pasywne normy europejskie. Wykonany z tworzy-wa PCV wypełnionego twardą pianką poliuretanową o komorach zamkniętych wraz z uszczelką poprzez specjalnie ukształtowanie profilu umożliwia wykonanie prawidłowego szczelnego i ciepłego połączenia podczas montażu stolarki otworowej oraz poprzez zastosowanie płyty MgO ciepłego wykończenia wnęki okiennej.

ME500 Folia okienna Duo

Ta taśma butylowa służy do szybkiego i niezawodnego uszczelniania paroszczelnego okiennych szczelin montażowych i może być używana za pomocą dodatkowych pasków mocujących jednostronnie lub naprzemiennie, jako taśma natynkowa z możliwością zamalowania i całkowitego zakrycia przez zatynkowanie.

Folia ME500 służy do uszczelniania szczelin montażowych przy oknach. Dzięki zmiennej wartości współczynnika Sd folia ME500 może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Produkt jest zgodny z zaleceniem Stowarzyszenia ds. Jakości Okien i Drzwi RAL „wewnątrz szczelniej niż na zewnątrz“.

Zalety

  • Mniejsze ryzyko podczas planowania ze względu na niemożność pomyłki
  • Bardzo dobra zdolność wysychania (zabezpiecza przed powstawaniem pleśni)
  • 10-letnia gwarancja i3
  • Doskonała przyczepność folii do podłoża

Konsole kątowe

System konsol kątowych powstał z myślą o inwestorach, którzy mają najwyższe wymaganie jeżeli chodzi o właściwości termiczne połączenia okno - mur. Dzięki takiej konstrukcji konsoli, zarówno nośnych jak i bocznych/górnych, zminimalizowano niebezpieczeństwo powstawanie mostków termicznych, poprzez umieszczenie całej konsoli w warstwie ocieplenia.

Dodatkowo przy takim rozwiązaniu mamy bardzo dobry dostęp do ościeża okiennego od strony wewnętrznej i dzięki temu bezproblemowo możemy wykonać odpowiednie uszczelnienie połączenia i zabezpieczenie go materiałem paroszczelnym.